полезное для смартфонов

Головна » Статті » інші цікаві та корисні статті

Мобільні телефони заважають здоровому сну
Учені з Університету Уэйна в Мічигані (Wayne State University), США й двох шведських університетів під керівництвом Бенгта Арнетца виявили, що випромінювання мобільних телефонів утрудняє засипання й змінює структуру сну.
Дослідники провели експеримент на 70 добровольцях у віці від 18 до 45 років. Половина випробуваних піддалася дії випромінювання, аналогічного випуска_ мобільними телефонами, інша половина такого впливу не випробовувала. Експеримент показав, що у випробуваних, які перебували під дією випромінювання, стадія глибокого сну наступала повільніше й тривала менше, інші ж учасники спали нормально. На думку керівника роботи, шведського вченого Бенгта Арнетца (Bengt Arnetz), випромінювання мобільного телефону активує стрессорную систему мозку, утрудняючи розслаблення й засипання.
Розмова по телефоні перед сном також не є корисним: мозок приходить у стан порушення додатково до порушення від радіації.
Московський відділ Роспотребнадзора також уважає, що електромагнітне поле мобільного телефону несприятливо впливає на головний мозок і рекомендує обмежити використання стільникових телефонів дітьми й підлітками до 18 років: дитячий організм більше сприйнятливий до електромагнітного поля й має схильність до нагромадження несприятливих реакцій в умовах повторного опромінення. У результаті, випромінювання, що постійно йде від мобільних телефонів, може завдати непоправної шкоди імунній системі дитини, що перебуває в процесі розвитку. Як затверджують члени Російського національного комітету із захисту від неіонізуючих випромінювань, використання мобільних телефонів дітьми може привести до таких серйозних захворювань, як хвороба Альцгеймера, пухлина мозку, депресивний синдром і багато чого іншого.

Джерело: http://mobnew.net
Категорія: інші цікаві та корисні статті | Додав: BoSS2009 (20.10.2010)
Переглядів: 796 | Теги: вред от телефона., сон и телефон, телефон вредит | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
інші цікаві та корисні статті
symbian
Apple
Nokia
перепрошивка взлом..
поради для користувачів смартфонів
Топ 16 самих концептуальних телефон
Наше опитування
ваш пол
Всього відповідей: 143
Міні-чат
Реклама
Анекдот

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0