полезное для смартфонов

Головна » Статті » інші цікаві та корисні статті

Мобільні телефони заважають здоровому сну
Учені з Університету Уэйна в Мічигані (Wayne State University), США й двох шведських університетів під керівництвом Бенгта Арнетца виявили, що випромінювання мобільних телефонів утрудняє засипання й змінює структуру сну.
Дослідники провели експеримент на 70 добровольцях у віці від 18 до 45 років. Половина випробуваних піддалася дії випромінювання, аналогічного випуска_ мобільними телефонами, інша половина такого впливу не випробовувала. Експеримент показав, що у випробуваних, які перебували під дією випромінювання, стадія глибокого сну наступала повільніше й тривала менше, інші ж учасники спали нормально. На думку керівника роботи, шведського вченого Бенгта Арнетца (Bengt Arnetz), випромінювання мобільного телефону активує стрессорную систему мозку, утрудняючи розслаблення й засипання.
Розмова по телефоні перед сном також не є корисним: мозок приходить у стан порушення додатково до порушення від радіації.
Московський відділ Роспотребнадзора також уважає, що електромагнітне поле мобільного телефону несприятливо впливає на головний мозок і рекомендує обмежити використання стільникових телефонів дітьми й підлітками до 18 років: дитячий організм більше сприйнятливий до електромагнітного поля й має схильність до нагромадження несприятливих реакцій в умовах повторного опромінення. У результаті, випромінювання, що постійно йде від мобільних телефонів, може завдати непоправної шкоди імунній системі дитини, що перебуває в процесі розвитку. Як затверджують члени Російського національного комітету із захисту від неіонізуючих випромінювань, використання мобільних телефонів дітьми може привести до таких серйозних захворювань, як хвороба Альцгеймера, пухлина мозку, депресивний синдром і багато чого іншого.

Джерело: http://mobnew.net
Категорія: інші цікаві та корисні статті | Додав: BoSS2009 (20.10.2010)
Переглядів: 765 | Теги: вред от телефона., сон и телефон, телефон вредит | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
інші цікаві та корисні статті
symbian
Apple
Nokia
перепрошивка взлом..
поради для користувачів смартфонів
Топ 16 самих концептуальних телефон
Наше опитування
шоб ви хотіли бачити на нашому сайті?
Всього відповідей: 188
Міні-чат
Реклама
Анекдот

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0